Norskhjemme.com logo

O nas

Witamy w Norsk Hjemme

Norsk Hjemme znaczy „norweski w domu”. Chcemy, abyś poczuł się w Norwegii jak w domu, pomagając Ci opanować język norweski w zaciszu Twojego domu.

Wiemy, że nauka nowego języka może stanowić spore wyzwanie, szczególnie jeśli próbujemy połączyć zajęcia językowe z pracą i innymi obowiązkami życia codziennego. Z myślą o osobach, które na co dzień nie mają zbyt dużo czasu, stworzyliśmy nasz własny program nauczania, który ułatwia zapamiętywanie nowego materiału jeszcze na zajęciach. Dzięki temu samodzielne powtórki poza lekcjami mogą zostać ograniczone do minimum. 

Podczas kursów korzystamy z naszych autorskich kolorowych plansz z ilustracjami, które ułatwiają zapamiętywanie słownictwa i pomagają zrozumieć gramatykę. Nowo nabytą wiedzę utrwalamy dzięki grom, quizom, zabawom i rozmówkom. Zajęcia prowadzimy w sposób dynamiczny. Unikamy monotonii. Staramy się sprawić, aby każdy z kursantów nie tylko zaczął swobodnie mówić po norwesku, ale także polubił ten język.

Zajęcia prowadzi nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym i wykształceniem w zakresie języka norweskiego zdobytym na norweskich uniwersytetach.

Nauczyciel z wykształceniem zdobytym na norweskich uniwersytetach.

O nas

Całkowita liczba obserwujących na TikToku,
Facebooku i Instagramie

Facebooku
0 k
TikToku
0 K
Instagramie
0 k
× WhatsApp